Proč si vybrat právě nás
jak učíme a co Vám můžeme nabídnout

Jazykové vzdělávání poskytujeme široké veřejnosti formou jazykových kurzů různého charakteru. Všichni jistě víme, že dnešní doba téměř vyžaduje schopnost domluvit se s cizinci nebo vyřídit základní korespondenci v cizím jazyce. Svým studentům nabízíme výuku v Třinecké učebně na ulici 1. Máje s velmi dobrou dostupností (v blízkosti autobusového stanoviště Třinec). Název "live" neboli "živě" byl Jazykovému centru přiřazen za účelem předat všem studentům vědomosti či schopnosti tak, aby je byli schopni "živě" využít po celém světě (v mezinárodních společnostech, na dovolené v cizích zemích apod.).

Poskytujeme širokou nabídku kvalitních a odborných jazykových služeb - zaměřujeme se na individuální a skupinovou výuku především ANGLICKÉHO JAZYKA, dále také RUSKÉHO, NĚMECKÉHO, ITALSKÉHO, FRANCOUZSKÉHO, POLSKÉHO, ŠPANĚLSKÉHO JAZYKA a nebo ČEŠTINY PRO CIZINCE.

Jazykové kurzy pro veřejnost probíhají v pěti základních úrovních:​

  • začátečník,

  • mírně pokročilý,

  • středně pokročilý,

  • pokročilý,

  • velmi pokročilý.

​Zajistíme Vám přesný výukový plán na základě Vašich vnitřních cílů. Náročnost probírané látky je podřízena znalostem studenta, vyžadujeme osobní přístup ke každému.

Struktury kurzů tvoří z 90% konverzace a použití běžných témat v reálných situacích. Studenti si prohlubují znalosti správnosti tvarů, časů, pravidelnosti sloves a jiných gramatických jevů. Na lekcích rovněž nechybí poslechová cvičení, dialogy, popisy nebo psaní. Naše spokojenost spočívá v naplnění Vašich předem stanovených cílů.

Klademe velký důraz na výběr kvalifikovaných lektorů a rodilých mluvčích. Naši lektoři jsou držitelé Státní jazykové zkoušky, mezinárodních certifikátů, dlouhodobých pobytů v zahraničí a patřičného pedagogického zaměření. Kvalitu výuky v Jazykovém centru LIVE považujeme za stěžejní část poskytovaných služeb. Velkou roli rovněž hrají vhodné didaktické pomůcky, zvolené studijní materiály a schopnost určit individuální potřeby studentů. Studijní osnovy jsou vytvořeny na základě požadované úrovně studenta.

V učebně vytváříme příjemnou atmosféru potřebnou k dostatečné soustředěnosti. Všem našim studentům poskytujeme občerstvení zdarma. Neváhejte se na nás obrátit, jistě si vyberete takový kurz, který Vám bude vyhovovat.


Těšíme se na setkání s Vámi!

Domluvte si u nás ukázkovou hodinu ZDARMA!